top of page

 ?NCS מה מיוחד במכללת

איכותם, השכלתם וניסיונם העשיר של המנחים והמרצים הוביל את מכללת NCS להכשרת המאמנים להיות הראשונה בישראל שהוכרה ע"י לשכת המאמנים וגם ע"י ארגון המאמנים הבינלאומי ICF.
תוכנית הלימודים במכללה עשירה בידע מעמיק מבוסס מחקר בשילוב החכמה ליישום הידע בטכניקות ותרגולים יצירתיים מהמפגש הראשון. מכללת NCS להכשרת מאמנים רב תחומיים היא היחידה המשלבת מיום הקמתה למידה לאימון אורח חיים בריא, הרזיה והתמודדת באכילה רגשית, עם למידה לאימון בכל תחומי החיים כמו מערכות יחסים, משפחה, קריירה, לימודים, עסקים, התפתחות אישית ושעות פנאי.
אווירת הלימודים נעימה, חברית, מקדמת למידה ומעודדת שיתופי פעולה בין התלמידים והבוגרים.
על המיוחד בלמידה במכללת NCS כותבים הבוגרים:
מיכל צפיר, בוגרת מכללת NCS , מנטורית לאיכות חיים ומנחת טלוויזיה "לבחור נכון": "צוות מורים מקצועי, מלא ידע וניסיון, עם יכולת מדהימה ללמד באופן מרתק וחוויתי. הערך המוסף שקבלתי שכל שיעור השפיע על חיי ללא כל קשר למקצוע אותו באתי ללמוד. האופן בו מעבירים את חומר הלמידה, העובדה שתמיד מתנסים ומתרגלים מאפשרת לי לבחון אם אני במקום הנכון ואני מרגישה כמי שנמצאת בייעוד שלה. אני מחכה לכל שיעור והזמן חולף במהירות ותמיד נשאר טעם של עוד והמון חומר למחשבה. מבחינתי באתי והשגתי מעל ומעבר למה שציפיתי".
יובל שטיין בוגר NCS מאמן כושר ובעלים של מכון "גוף 1":  "במהלך הקורס, אשר מאפשר למידה, הבנה ויישום של כלי-אימון יעילים, תרגלתי ביחד עם תלמידי הקורס הנוספים את מיומנויות האימון האישי. במסגרת תהליך זה, יכולתי לעזור לאחרים להגיע להחלטות ולבצע שינויים חיוביים וגם ליהנות מתהליך דומה בעצמי. בסופו של דבר, לא רק שקיבלתי כלים רבי-ערך אשר מסייעים לי כמאמן כושר אישי אשר עובד עם אנשים על בסיס יום-יומי (מטרתי הראשונית), אלא למדתי ליישם כלים אלה על עצמי, דבר שהשפיע רבות על מסלול העיסוק שלי עד כדי בחירה בעולם האמיתי שלי – עולם הכושר, הקואצ’ינג והעבודה עם אנשים".
חנה לקס, בוגרת NCS בעלים של “טבעי לך”: "השתתפותי בקורס, הובילה אותי להאמין בעצמי ולפרוץ את דרכי. הקורס היווה עבורי קרש קפיצה בחיים, מכל הבחינות! היחס האישי והמיוחד, המקצועיות, המעשיות (תרגול, תרגול, תרגול) והדיוק! וכמובן, הכל מועבר בצורה מרתקת!!! (פעם ראשונה שלא רציתי להפסיד דקה ממשהו שנקרא “לימודים”… מבחינתי זה כנראה בית הספר לאימון המקצועי ביותר! ועם היחס האישי הטוב ביותר!"

מי המנחים?

המנחים בכל הקורסים הם מאמנים בכירים בדרגת MCIL וסופרוייזרים מוסמכים בלשכת המאמנים בישראל עם אלפי שעות אימון, הנחית קבוצות והדרכה. הם ייסדו את המכללה ופיתחו את מערך המפגשים באופן מקצועי ומעשיר. ד"ר צבי פוס, מנהל אקדמי, דפנה פוס מייסדת NCS ומנחה ראשית. עוד על המרצים לחצו כאן>>

מה אקבל בתשעת המפגשים בקורס "קואצינג ותזונה"?

* 3 חודשים חוויתיים של אימון אישי ותזונה נכונה  והתמודדות עם אכילה רגשית. 

* הנחיה ותרגול עם 2 מאמנים בכירים MCIL, שייסדו את המכללה ואת תוכנית הלימודים. 

* קורס ייחודי בישראל המשלב את עקרונות הקואצ’ינג ויסודות התזונה הבריאה בכל מפגש 
* תוכנית לימודים שתקנה לך כלים רבי עצמה אותם ניתן ליישם להשגת מטרות של הורדה במשקל, שיפור אורח החיים והרגשה טובה.
* תעודת השתתפות בהשתלמות מקצועית בקורס קואצ'ניג ותזונה מהמכללה להכשרת מאמנים רב תחומיים NCS. * התמודדות עם אכילה רגשית בשילוב קבוצות מזון לפי צלחת המזון הבריאה של אוניברסיטת הרווארד ארה”ב. 
* טיפים להקלה במצב מתח ודאגה. 
* בתחום האימון האישי עקרונות האימון, מיומנויות האימון, תפקידי המאמן, גיבוש חזון אישי, אימון לפיתוח החזון. פיתוח תוכנית פעולה, סל כלים לסוגי האימונים השונים.
* תחוו את תהליך האימון האישי כמאמנים אישיים וכמתאמנים באמצעות הדרכה קבוצתית ואישית.
* תלמדו את מודל האופניים NCS לאימון אישי רב תחומי בנושא תזונה, מודל אימון עץ האדם, עקרונות האימון הקוגניטיבי והפילוסופי לשיפור אורח חיים בריא.

לפרטים נוספים על הקורס לחצו כאן>>

ד"ר צבי פוס מנהל אקדמי

איך מגיעים?

הקורסים והסדנאות של NCS מתקיימים באשכול פיס, "אוהל שם", ברחוב רוקח 118, ברמת גן בלבד. אין ל- NCS סניפים בתל אביב או במקומות אחרים בארץ. 


דרכי הגעה לאשכול הפיס "אוהל שם" ברמת גן: 
האשכול נמצא בקרבת קניון איילון, מוזיאון רמת גן ולא רחוק ממחלף ההלכה.
  רחוב רוקח נפגש עם רחוב אבא הלל (רחוב מרכזי בר"ג).
קו 58 עובר ברחוב רוקח עם תחנה ליד אשכול פיס. 

קוי אוטובוס נוספים עוברים ברחוב אבא הלל במרחק הליכה של 5-7 דקות מאשכול פיס.
  למפת הגעה עם קו 58 "דן" מרכבת מרכז, הבורסה ברמת גן -  לחצו כאן >>ן


  מסלול הגעה ברכב עם מפת גוגל - לחצו כאן

הרשמה למסלולי לימוד

bottom of page